FICKUR, 4 st. Omega, Viking silver, Tärnan, H. Samuel, Manchester silver.

337989. FICKUR, 4 st. Omega, Viking silver, Tärnan, H. Samuel, Manchester silver.

H. Samuel, Manchester silver, nyckeldragare.
Diameter 5-6 cm.

Slitage, Omega med slitage och skador på urtavla. Tärnan med smärre skador på urtavlans emalj.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 5-6 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 522