SPELBORD, omkring sekelskiftet 1900.

337987. SPELBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Ek, med dekor av lejonmaskaroner.
Mått ihopfällt längd 94 bredd 46 höjd 76 cm.

Slitage, sprickor, stötmärken, ställvis blekt, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 582