Perpetuum Ebner PE 33 Studio skivspelare.

3379854. Perpetuum Ebner PE 33 Studio skivspelare.

Perpetuum Ebner PE 33 studioskivspelare, 1963, silver/svart spelare, valnötsram, med genomskinlig huva.

Mått ca. H 18,5 cm, B 44 cm, D 34,5 cm.

Åldersrelaterade tecken på slitage och nötning samt mindre repor finns.

Enligt säljaren fungerar det. Vi kan dock inte garantera att det kommer att fungera.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 339