3379854. Perpetuum Ebner PE 33 Studio skivspelare.
Perpetuum Ebner PE 33 studioskivspelare, 1963, silver/svart spelare, valnötsram, med genomskinlig huva.
Mått ca. H 18,5 cm, B 44 cm, D 34,5 cm.
Åldersrelaterade tecken på slitage och nötning samt mindre repor finns.
Enligt säljaren fungerar det. Vi kan dock inte garantera att det kommer att fungera.