Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Gamla segeljollar", olja på duk, signerad.
337963. JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Gamla segeljollar", olja på duk, signerad.
53 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 65 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 427