KAFFESERVIS, 4 delar, silver, Karl Ekman, GEWE, 1970/80-tal, 1098 gram.

337937. KAFFESERVIS, 4 delar, silver, Karl Ekman, GEWE, 1970/80-tal, 1098 gram.

Endast kaffekannan signerad Karl Ekman.
Höjd kaffekanna 20 cm.
höjd gräddsnipa 6,2 cm.
Från nedlagd guldsmedsaffär.

Bricka med smärre repor, övrigt utan anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd kaffekanna 20 cm.
höjd gräddsnipa 6,2 cm.
Från nedlagd guldsmedsaffär.

Antal besök: 1 779