Lepine Juvenia fickur, från början av 1900-talet.

3379365. Lepine Juvenia fickur, från början av 1900-talet.

18K guldfodral med en diameter på 48 mm. Guld urtavla signerad 'Modesto Jou, Plateria 70 Barcelona' med mikrosekund klockan sex. Manuell reprörelse. 52,7 gr.

Rostig sfär. Fungerar korrekt vid tidpunkten för katalogiseringen. Ingen annan garanti erbjuds.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Joya’s Sala
Antal besök: 35

Andra intressanta föremål