BASTUBA, mässing och metall.

BASTUBA, mässing och metall.
3378956. BASTUBA, mässing och metall.

Längd cirka 114 cm. Diameter tratt cirka 42 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 845