SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 6 delar, 1900-talets första del.

337861. SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 6 delar, 1900-talets första del.

Längd 30 cm. Bredd 18 cm. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 604