JAN-ERIK RITZMAN. VAS, GLAS, TRANSJÖ.

3377734. JAN-ERIK RITZMAN. VAS, GLAS, TRANSJÖ.

Signerad och daterad 96, höjd ca 26 cm.

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Tema

Konstglas

Gör en kostnadsfri värdering!

Jan-Erik Ritzman (Född 1943)

Tema

Konstglas

Antal besök: 707