TORD HELLSTRÖM. FOTOGRAFIER, 3 stycken, signerade, 1980-tal.

337740. TORD HELLSTRÖM. FOTOGRAFIER, 3 stycken, signerade, 1980-tal.

Dovhjortar 1981, 36 x 46 cm.
Pärluggle ungar 1983, 36 x 46 cm.
Räv 1984, 46 x 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dovhjortar 1981, 36 x 46 cm.
Räv 1984, 46 x 35 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 970