LARS NORRMAN. EFTER. TRYCK, inramade, 2 st, handsignerade.

3377097. LARS NORRMAN. EFTER. TRYCK, inramade, 2 st, handsignerade.

Rammått 102,5 x 69 cm samt 93 x 62 cm.

Smärre slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 392