PIEDESTAL, trä samt mässing, 1900-talets mitt.

337673. PIEDESTAL, trä samt mässing, 1900-talets mitt.

Runda fötter i mässing. Signerad Julle 1955 på undersidan. Höjd 61 cm.

Bruksslitage, slagmärken samt färgbortfall på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 668