LAMPA ITALIEN 70-TAL.

LAMPA ITALIEN 70-TAL.
337645. LAMPA ITALIEN 70-TAL.

Metallbas, med plastskärm.
Skuggan är justerbar i höjd. Tre glödlampa design
H. 50,5 cm, D. 35 cm.

Smärre tecken på slitage på skuggan.

Gör en kostnadsfri värdering!
337645. LAMPA ITALIEN 70-TAL.

Metallbas, med plastskärm.
H. 50,5 cm, D. 35 cm.

Antal besök: 1 525