GLASBLOCK, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

337627. GLASBLOCK, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Dekor av innesluten fisk med sjögräs
Längd 13,5, höjd 10,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13,5, höjd 10,5 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 948