BYRÅ, teak, 1950-talet.

BYRÅ, teak, 1950-talet.
3375652. BYRÅ, teak, 1950-talet.

Fanerad med teak.
Längd 82, bredd 41, höjd 69 cm.

Bruksslitage, repor och märken.
Fanerskadad med retusch.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad med teak.

Fanerskadad med retusch.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 544