SÄNGBORD, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, 1950/60-tal.
3375644. SÄNGBORD, 1950/60-tal.

Teak och ek.
Låda. Längd ca. 45, bredd 30, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och ek.

Bruksslitage.

Antal besök: 354