GOLVLAMPA, "Knubbling", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus.

337558. GOLVLAMPA, "Knubbling", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus.

Höjd 125 cm.

Bruksslitage, enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 125 cm.

Bruksslitage, enstaka repor.

Antal besök: 1 109