GÖRAN FORSS. Flaskskepp, "Skonaren Ester", monogramsignerad samt daterad 2000.

3375571. GÖRAN FORSS. Flaskskepp, "Skonaren Ester", monogramsignerad samt daterad 2000.

Längd ca 20 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Tema

Teknika & Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.

Tema

Teknika & Nautika

Antal besök: 381