Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, signerad EC, ca. 229x170 cm.
337542. MATTA, rölakan, signerad EC, ca. 229x170 cm.
Geometriskt mönster.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Geometriskt mönster.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
723