SÄNGBORD, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, 1950/60-tal.
3375398. SÄNGBORD, 1950/60-tal.

Teak och bok.
Låda.
Längd ca. 43, bredd 31,5, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och bok.
Låda.

Bruksslitage.

Antal besök: 315