PRYDNADSKANON, Hälleforsnäs bruk, 1900-tal.

337502. PRYDNADSKANON, Hälleforsnäs bruk, 1900-tal.

Längd 27,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 291