ANDERS LUNDQVIST. SKRIVBORD, Go-Desk Master, GUBI.
3374808. ANDERS LUNDQVIST. SKRIVBORD, Go-Desk Master, GUBI.
Höj- och sänkbart med elmotor. Valnötsfanerat med metallunderrede. En hurts med två lådor med metallfront. Längd 200, djup 95, ställbar höjd.
Bruksslitage, skivan med slitage och fläckar, smärre repor. Panelen till höj- och sänkfunktionen saknar topplatta och innerdel, fungerar dock. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.