SKRIVBORDSLAMPA, metall/glas, Aneta, 1900-talets andra hälft.

337479. SKRIVBORDSLAMPA, metall/glas, Aneta, 1900-talets andra hälft.

Skärm i glas.
Höjd ca 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärm i glas.
Höjd ca 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 749