VITRINSKÅP, rosenträ, Kina. 1900-tal.

337475. VITRINSKÅP, rosenträ, Kina. 1900-tal.

Betsat rosenträ. Två skåp med bakomliggande hyllplan samt två lådor mellan skåpen. Skuren dekor i dörrar och lådor Längd 90, bredd 40, höjd 182 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 985