BORDSDEKORATIONER, 2 st, silver, vikt ca 465 gram.

33744. BORDSDEKORATIONER, 2 st, silver, vikt ca 465 gram.

I form av 2 fasaner, svenska importstämplar, höjd ca 9-10 cm.

Spår av förgyllning, en vingspets något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 725