TAKLAMPA, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

337415. TAKLAMPA, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

Gulmetall, prismor av glas, koboltål glasskål i mittparti. Diameter 60, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 874