SAFTSERVIS, 8 delar, Johansfors, med rottingbricka, 1900-talets mitt.

337388. SAFTSERVIS, 8 delar, Johansfors, med rottingbricka, 1900-talets mitt.

6 glas, höjd 10,5 cm
Tillbringare 19,5 cm.
Karaff höjd inklusive propp 23,5 cm.

Smärre slitage, karaff med mindre avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 glas, höjd 10,5 cm
Tillbringare 19,5 cm.

Antal besök: 1 073