HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt.

HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt.
337383. HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt.

Hylltrappan perstorpsplattor och speglar, längd 97, bredd 65, höjd 104 cm.

Listor saknas samt skador på perstorpsplattorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857