ROBERTO ORTUÑO. Kustutsikt.

ROBERTO ORTUÑO. Kustutsikt.
3373789. ROBERTO ORTUÑO. Kustutsikt.

Olja på duk
Signerad och daterad 1972
60 x 73 cm.

I gott skick. Ram i stuckat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1972
60 x 73 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 316