RONALD REYMAN. Tillskriven. Blandtekniker med collage, 2-stycken.

337376. RONALD REYMAN. Tillskriven. Blandtekniker med collage, 2-stycken.

Kompositioner. Osignerade. 53x36 respektive 49x31 cm.

Något smutsiga och mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 987