HÖGTALARE ett par, Jamo.

HÖGTALARE ett par, Jamo.
3373321. HÖGTALARE ett par, Jamo.

Jamo 98 golvhögtalare.
Mått: bredd 24, djup 28, höjd 79,5 cm.

Bruksslitage, laminat med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jamo 98 golvhögtalare.

Antal besök: 719