TAKLAMPA, femarmad, 1900-tal.

337296. TAKLAMPA, femarmad, 1900-tal.

Takarmatur i gulmetall med fem ljuspunkter samt prismor
Höjd till koppen ca 58 cm.

Bruksskick
En wachtel med förprisma samt en wachtel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till koppen ca 58 cm.

Bruksskick

Antal besök: 1 087