ILSE CLAESON. VAS, porslin, Rörstrand. Grön o svart dekor, 30-tal.

33728. ILSE CLAESON. VAS, porslin, Rörstrand. Grön o svart dekor, 30-tal.

Höjd 30 cm.

Glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Glasyrkrackeleringar.

Antal besök: 11 378