SKÅP, med vitrinöverdel, 1900-tal. Åmells Jubileumsskåp.

337270. SKÅP, med vitrinöverdel, 1900-tal. Åmells Jubileumsskåp.

Längd 102 cm, bredd 53 cm, höjd 199 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 032