MODELLBILAR, 12 ST. Brooklin Models.

3372699. MODELLBILAR, 12 ST. Brooklin Models.

Skala 1/43. I originalkartonger. Längd 12-13 cm.

En bil med skada, kartonger med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 394