BRICKBORD, avtagbar bricka, 1900-tal.

3372087. BRICKBORD, avtagbar bricka, 1900-tal.

Höjd 75 cm, brickan mäter 82 x 49 cm.
Senare bemålad.

Bruksskick, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare bemålad.

Bruksskick, senare bemålad.

Antal besök: 232