STRÖSOCKERSKÅL, silver, 1951.

STRÖSOCKERSKÅL, silver, 1951.
337193. STRÖSOCKERSKÅL, silver, 1951.

Diameter 13, höjd 16 cm, invändig förgyllning, GAB A 9 (1951).
Vikt 264 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 264 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 695