ORGELHÖGTALARE, Leslie 760, Solid State.

3371878. ORGELHÖGTALARE, Leslie 760, Solid State.

Höjd 106,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Djup 51 cm.
Med hårt skyddsfodral.

Slitage.
Repor, märken, fläckar.
Skador/slitage i nät.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 106,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Djup 51 cm.
Med hårt skyddsfodral.

Slitage.
Repor, märken, fläckar.
Skador/slitage i nät.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 851