GITARRFÖRSTÄRKARE, Fender Roc Pro 1000.

3371426. GITARRFÖRSTÄRKARE, Fender Roc Pro 1000.

Storlek 57x52x26 cm.
Serienummer: CR-128036.

Bruksslitage.
Repor, märken, fläckar.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 57x52x26 cm.
Serienummer: CR-128036.

Bruksslitage.
Repor, märken, fläckar.

Antal besök: 1 198