FOLKE PERSSON. Landskap, olja på pannå, signerad.

337136. FOLKE PERSSON. Landskap, olja på pannå, signerad.

30x49 cm.

Mindre reva i nederkant.

Folke Persson (1905–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x49 cm.

Mindre reva i nederkant.

Folke Persson (1905–1964)

Antal besök: 642