HARALD LINDBERG. Färglitografi.

337120. HARALD LINDBERG. Färglitografi.

Gamla Kattendijk dok. Signerad och numrerad 64/350 ex.
27x40 cm. Ur mappen Lito-30.

Bruksslitage.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x40 cm. Ur mappen Lito-30.

Bruksslitage.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 989