SPEGEL, teak, med läderrem, 1900-talets andra hälft.

337108. SPEGEL, teak, med läderrem, 1900-talets andra hälft.

Diameter 29 cm.

Slitage, lagning, läderrem med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 29 cm.

Antal besök: 3 253