AGEDYNA, Nordöstra Skåne, daterad 1831.

337093. AGEDYNA, Nordöstra Skåne, daterad 1831.

Agedyna, ca 71 x 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Agedyna, ca 71 x 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 259