Auktionsverket Engelholm
Mattor & Textil
Textil
AGEDYNA, Nordöstra Skåne, daterad 1831.
337093. AGEDYNA, Nordöstra Skåne, daterad 1831.
Agedyna, ca 71 x 51 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Agedyna, ca 71 x 51 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
1 115