Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Liten flicka, olja på duk, signerad "Alring".
337087. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Liten flicka, olja på duk, signerad "Alring".
61 x 41.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 41.
Stadsauktion Sundsvall
1 704