Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
BRITA NORDENCREUTZ. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad 43.
337011. BRITA NORDENCREUTZ. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad 43.
61 x 49 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 49 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
876