ARMBAND i 18K gulguld, med namnbricka, stämplad 750.

336991. ARMBAND i 18K gulguld, med namnbricka, stämplad 750.

Längd 19,5 cm.
Vikt 4 gram.
Stämplad 750 samt otydliga utländska stämplar.
Ograverad namnbricka, längd ca 2,5 cm, bredd 0,5 cm.

Bruksskick.
Ograverad.
En ögla vill öppna sig.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5 cm.
Vikt 4 gram.

Bruksskick.
Ograverad.
En ögla vill öppna sig.
Repor.

Antal besök: 929