GOLVVAS, keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans.

336955. GOLVVAS, keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans.

Höjd ca 47,5 cm.

Märken, bruksslitage, bottenagg, glasyrdefekt vid fotavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 47,5 cm.

Antal besök: 1 207