KONSTGLAS, 2 skålar, slipade.

KONSTGLAS, 2 skålar, slipade.
336951. KONSTGLAS, 2 skålar, slipade.

Diameter 21, höjd 6,5 cm resp diameter 20, höjd 12 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 377