BOKHYLLOR, 2 st, modell 1142, Josef Frank, Firma svenskt tenn.

336950. BOKHYLLOR, 2 st, modell 1142, Josef Frank, Firma svenskt tenn.

Justerbara hyllor. Längd 140 resp 90, bredd 29, höjd 90 cm.

Omfattande slitage, skador, hyllhållare saknas på den mindre hyllan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 599