1 st flaska i grön glasmassa, ca höjd 11 cm, etikettmärkt Kosta Boda Since 1742, signerad Kosta Boda B.Vallien.
1 st flaska i blå glasmassa, höjd ca 17 cm, signerad B.Vallien.
Bruksslitage, nagg, ej genomgånget.